{alanbaslik}
{alanbaslik}
.

Molfix Yenidoğan 1 No 2-5 Kg Ekonomik Paket 62'li


Stok Kodu:
8690536804788
Kategori:
ANNE - BEBEK / BEBEK BEZLERİ / Molfix Yenidoğan 1 No 2-5 Kg Ekonomik Paket 62'li
Satış Fiyatı:
226,81 TL (%20 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi1-3 İş Günü

Ürün Stoğu Tükenmiştir.

Molfix Yenidoğan 1 No 2-5 Kg Ekonomik Paket  62'li

Yumuşak iç tabaka ve nefes alan dış yüzeye sahip, daha fazla rahatlık için esnek yan bantlara sahiptir. 7/24 koruma sağlar ve süper hızlı emiciliği sayesinde sızdırma yapmaz.Yeni doğan bebekleriniz için özel titizlik ve özel kalite ile üretilmiştir.

Bebeklere tuvalet eğitimi verilmeden önce kullanılan her annenin kurtarıcısı bebek bezleridir. Bebeklerin kilolarına, cinsiyetlerine, emici katmanlarına, desenli olup olmamalarına göre sınıflandırılabilirler. Ayrıca bunun yanında kullan at ve yıkanabilir cinste bebek bezleri bulmak da mümkündür. Yeni doğan bebeklerin ve henüz tuvalet eğitimi almamış küçük çocuklarda hijyenik bir temizlik sağlayan bebek bezleri hem anneler hem de bebekler açısından oldukça önemlidir. Anneye göre hijyenik tek kullanımlık bebek bezinin önemi bezin kullan at olmasıdır. Aynı zamanda bebeğin sağlığı açısından da oldukça önem arz eden bebek bezi ucuzdan pahalıya birçok seçenek sunularak satın alınabildiği için neredeyse bütün anneler ulaşabilmekte.

1998 yılında çocuk bezi üretimine başlayan Hayat Kimya, Molfix markası ile pazarda yerini sağlam tutuyor. Bebeklerin hassas cildine özel olarak üretilen Molfix Bebek Bezleri, nefes alan dış yüzeyi ile cildi korurken, yeşil emici tabakası ile mükemmel kuruluk sağlıyor. Comfort Fix ürün özelliği sayesinde, sızıntılara karşı tam koruma sağlayan Molfix ile bebeklerin altı kuru ve sağlıklı kalıyor. “Mutlu Bebekler ve Mutlu Yarınlar” mottosu ile Molfix, çocuk bezinin yanı sıra ıslak havlu ve bebek bakım örtüsü ürünlerini de 100’ü aşkın ülkede tüketici ile buluşturuyor.


Taksit Seçenekleri
.

1-3 İş GünüKargo


Benzer ÜrünlerTümü
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.