{alanbaslik}
{alanbaslik}
.

Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü 350 gr


Stok Kodu:
9062300125310
Kategori:
BEBEK MAMALARI / BİBERON MAMALARI / Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü 350 gr
Marka:
Hipp
Satış Fiyatı:
459,42 TL (%1 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi1-3 İş Günü

Ürün Stoğu Tükenmiştir.

Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü 350 gr

SKT : 2022.05

Hipp 3 Organik Combiotic* Devam Sütü tamamen organik süt kullanılarak üretilmiştir. Önemli uzun zincirli yağ asitleri ( LCPUFA ) Omega-3 ve Omega-6 ilave edilmiştir. 

Anne sütü bebeğiniz için en iyi besin kaynağıdır. Bu ürün anne sütünün yetersiz kaldığı veya hiç verilemediği durumlarda doktor kontrolünde verilmelidir.  

*Faydalı Prebiyotik lifleri ve Probiyotik mikroorganizmaları içerir bu mikroorganizmalar bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcıdır. Prebiyotikler ise sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. 

10.aydan itibaren. 

Menşei ülke: Almanya 

İçindekiler
Yagsız süt*, bitkisel yaglar* (palm çekirdegi yagı*, düsük erusik asitli kolza yagı*, ayçiçek yagı*), laktoz*, kısmen demineralize peynir altı suyu tozu*, nisasta*, prebiyotik lif (laktozdan* gelen galakto oligosakkaritler*), emülgatör lesitin* (soya*), kalsiyum karbonat, C vitamini, sitrik asidin potasyum tuzları, potasyum klorür, L-triptofan, demir II laktat, E vitamini, dogal laktik asit kültürü (Lactobacillus fermentum hereditum®1 *), ), magnezyum karbonat, niasin, A vitamini, çinko oksit, pantotenik asit, D vitamini, bakır sülfat, B1 vitamini, K vitamini, B6 vitamini, mangan sülfat, potasyum iyodat, B2 vitamini, B12 vitamini, folik asit, sodyum selenat, biotin. *organik tarım metoduyla üretilmistir

Alerjen Uyarısı
yağsız süt* kısmen demineralize peynir altı suyu* laktoz* soya*

Net Miktar (g/ml)
350

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HİPP DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.İSTANBUL ŞUBESİ

Kullanım Önerileri
1. Içme suyunu kaynatın ve yaklasık 40 °50 °C ye kadar soguması için bekletin. 2. Biberona hazırladıgınız suyun yaklasık 2/3 ünü bosaltın. 3. Ölçegi formül ile doldurarak fazlasını bıçakla sıyırın. Önerilen toz miktarını biberona koyun. 4. Biberonu kapatıp, kuvvetlice çalkalayın. 5. Kalan suyu ilave ederek birkaç kez tekrar çalkalayın. 6. Içilebilir sıcaklıga ( yaklasık 37 °C?ye ) gelene kadar sogutun. Sıcaklıgı kontrol edin.

Taksit Seçenekleri
.

1-3 İş GünüKargo


© Tüm hakları saklıdırEfasis
.