{alanbaslik}
{alanbaslik}
.

Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 350 gr


Stok Kodu:
9062300125297
Kategori:
BEBEK MAMALARI / BİBERON MAMALARI / Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 350 gr
Marka:
Hipp
Satış Fiyatı:
459,42 TL (%1 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi1-3 İş Günü

Ürün Stoğu Tükenmiştir.

Hipp 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 350 gr

SKT : 2022.05

Hipp 1 Organik Combiotic* Bebek Sütü tamamen organik süt kullanılarak üretilmiştir. Önemli uzun zincirli yağ asitleri ( LCPUFA ) Omega-3 ve Omega-6 ilave edilmiştir. 

Anne sütü bebeğiniz için en iyi besin kaynağıdır. Bu ürün anne sütünün yetersiz kaldığı veya hiç verilemediği durumlarda doktor kontrolünde verilmelidir.  

*Faydalı Prebiyotik lifleri ve Probiyotik mikroorganizmaları içerir bu mikroorganizmalar bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcıdır. Prebiyotikler ise sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. 

Doğumdan itibaren.

Nişasta içermez.

Menşei ülke: Almanya 

İçindekiler
Yagsız süt*, peynir altı suyu*, bitkisel yaglar* (palm çekirdegi yagı*, düsük erusik asitli kolza yagı*, ayçiçegi yagı*), laktoz*, prebiyotik lif* (laktozdan* galakto-oligosakaritler*), peynir altı suyu proteini, sitrik asitin potasyum tuzları, kalsiyum klorür, LCP¹ yagı karısımı (balık yagı, Mortierella alpina kaynaklı bitkisel yag), L-fenilalanin, sodyum sitrat, kalsiyum karbonat, magnezyum sülfat, ortofosforik asidin kalsiyum tuzları, C vitamini, L-triptofan, demir II sülfat, dogal laktik asit kültürü (Lactobacillus fermentum hereditum®2 nezyum ), çinko sülfat, stabilizatör L(+) laktik asit, A vitamini, inositol, pantotenik asit, niasin, bakır sülfat, B1 vitamini, B6 vitamini, potasyum iyodat, E vitamini, mangan sülfat, folik asit, K vitamin, sodyum selenat, D vitamini, B2 vitamini, biotin, B12 vitamini. *organik tarım metoduyla üretilmistir

Alerjen Uyarısı
Yağsız süt* , peynir altı suyu* , laktoz* , peynir altı suyu proteini* , balık yağı,

Net Miktar (g/ml)
350

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HİPP DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.İSTANBUL ŞUBESİ

Kullanım Önerileri
1. Içme suyunu kaynatın ve yaklasık 40 °-50 °C ye kadar soguması için bekletin. 2. Biberona hazırladıgınız suyun yaklasık 2/3 ünü bosaltın. 3. Ölçegi formül ile doldurarak fazlasını bıçakla sıyırın. Önerilen toz miktarını biberona koyun. 4. Biberonu kapatıp, kuvvetlice çalkalayın. 5. Kalan suyu ilave ederek birkaç kez tekrar çalkalayın. 6. Içilebilir sıcaklıga ( yaklasık 37 °C?ye ) gelene kadar sogutun. Sıcaklıgı kontrol edin.

Taksit Seçenekleri
.

1-3 İş GünüKargo


© Tüm hakları saklıdırEfasis
.