{alanbaslik}
{alanbaslik}
.

Bebelac 2 Devam Sütü 400 gr


Stok Kodu:
8699745023768
Kategori:
BEBEK MAMALARI / BİBERON MAMALARI / Bebelac 2 Devam Sütü 400 gr
Marka:
Bebelac
Satış Fiyatı:
296,63 TL (%1 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi1-3 İş Günü

Bebelac 2 Devam Sütü 400 gr 

Bebeğinizin sağlıklı beslenebilmesini sağlamak için izleyebileceğiniz en sağlıklı yol onu emzirmektir. Çünkü onun ihtiyaçlarını karşılayacak derecede sağlıklı besin değerleri anne sütünde bulunur. Ancak bazı durumlarda bebekleri anne sütüyle besleyebilmek mümkün olmaz ve alternatif mamalara başvurulması gerekebilir.

Anne sütüne bir alternatif bulmak zorunda kaldığınızda, anne sütüyle benzer avantajları sağlayan Bebelac devam sütlerinden faydalanabilirsiniz. Anne sütünün tamamen yok olması durumunda bebeğinizin tüm temel besin ihtiyacını karşılamak için, anne sütünün yeterli olmadığı durumda da tamamlayıcı olarak Bebelac kullanmanız önerilmektedir.   Bebelac 2'yi 6. ayından itibaren bebeğinizin beslenmesinde takviye olarak kullanmanız önerilmektedir. Bebelac 2 yaşamının ikinci altı ayı boyunca çocuğunuzun tüm beslenme gereksinimlerini karşılayacak içeriğe sahiptir.   Bebelac 2 anne sütüne uygun protein içeriği, Omega 3 ve 6 yağ bileşimi ile bebeğe ihtiyacı olan yağ asitlerini sağlaması, yeterli miktarda taurin ve laktoz içermesi, sukroz barındırmaması nedeniyle ideal bir devam sütüdür.     Mamanın Hazırlanışı:

Ellerinizi yıkayınız, biberonu da kaynatarak steril hale getiriniz.

Kullanacağınız taze içme suyunu 10 dk kadar kaynatınız. Gereken miktarda suyu biberona doldurunuz.

Önerilen ölçüde mamayı suya ekleyiniz; ancak bunu yaparken mutlaka ölçek kaşığını kullanın ve kaşığın silme dolu olmasına dikkat ediniz.

Ağzını kapattıktan sonra mama eriyene kadar biberonu çalkalayınız.

Sıcaklığının bebeğiniz için uygun olduğundan emin olduktan sonra mamayı bebeğinize verebilirsiniz. 

Taksit Seçenekleri
.

1-3 İş GünüKargo


© Tüm hakları saklıdırEfasis
.